ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

Najnowsze publikacje wraz z niespodzianką do nabycia w naszym sklepie.


To najnowsza, nasza publikacja. Pomysł i dobór piosenek dokonał Krzysztof Respondek. Po wysłuchaniu wszystkich utworów, w jednych wzbudzimy radość, a w innych sarkazm. Warto posłuchać.


 

Na płycie znajduje się 18 piosenek w wykonaniu kabaretu "Rak". Piosenki, zarówno starsze hity, bez których płyta nie mogłaby się obejść, jak i całkiem nowe w znakomitych aranżacjach i brawurowym wykonaniu. Świetny produkt do słuchania w samochodzie i podczas spotkań rodzinnych. Każda piosenka zawiera swoją indywidualną warstwę humoru.


I

projokldvdjpg

 

Płyta do oglądania na domowych odtwarzaczach DVD w znakomitej jakości. Zawiera najlepsze skecze kabaretu Rak. Realizaca - Jesień 2016 w Teatrze Capitol w Warszawie.


Przy płatności przelewem prosimy o dokonanie przelewu na konto: Krzysztof Hanke ul. Sucha 52 a 43-438 Brenna konto ALIOR BANK 95 2490 0005 0000 4004 9372 9883

UWAGA! W przypadku zakupu dwóch płyt płacimy jeden raz koszt wysyłki. Przy 3 płytach dwukrotność. Chodzi o pojemność kopert do wysyłki.Koniecznie prosimy wypełnić poniższy formularz.